Jsme výrobci palníků

META-PYRO, s.r.o. je dynamická firma, která má  pevnou a stálou pozici na evropském trhu s elektrickými palníky pro odpalování ohňostrojů. Díky konstantním vlastnostem chemických sloučenin, vysoké kvalitě strojní i lidské práce jsou palníky  exportovány do 15 zemí Evropy.

Nejvíce palníků je prodáváno do Německa, Francie, Velké Británie, Rakouska  a Itálie.

 Firma se specializuje na zakázkovou výrobu a montáž elektrických palníků malých a středních sérií při zachování příznivých cen. Díky jednoúčelovým a  přestavitelným strojům je možné pružně reagovat na všechny požadavky zákazníků, které se liší podle regionu, z kterého je zákazník.

České palníky od firmy META-PYRO, s.r.o. se staly v celé Evropě vyhledávaným zbožím mezi profesionálními odpalovači ohňostrojů a byly to právě tyto firmy, které si v praxi ověřily vysokou spolehlivost palníků a časovou stálost všech vlastností palníků. Také byly první, které si uvědomily, že nakupovat palníky přímo od výrobce je ekonomicky mimořádně výhodné.

Jsme držiteli certifikátu ČSN EN ISO 9001:2001.

Palníky vyráběné firmou META-PYRO, s.r.o. jsou certifikovány v souladu se SMĚRNICÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 2013/29/EU a jsou opatřeny označením CE 2231, které prokazuje jejich shodu s uvedenou směrnicí a palníky se mohou volně pohybovat v rámci celého společenství.

Palník je zařazen v souladu s příslušným ustanovením směrnice 2013/29/EU do kategorie P1, "Ostatní pyrotechnické výrobky".

Tato kategorie představuje malé nebezpečí.